Garantujeme maximálne výsledky v chudnutí!
Viac ako 20 rokov skúseností, tisíce spokojných klientov, bezpečné a zdravé chudnutie bez jo-jo efektu!

Hovoríte si, prečo niektorí ľudia dokážu schudnúť úplne jednoducho, bez veľkého úsilia, zatiaľ čo Vy skúšate všetky možné rady, cvičenia a diéty s minimálnym výsledkom?

Existuje logický a účinný spôsob, vďaka ktorému môžete schudnúť zdravo, bez hladovania, prirodzene a natrvalo.

V oblasti chudnutia, kondície a správnej výživy úspešne pôsobíme viac ako 20 rokov, počas ktorých sme pomohli tisícom ľudí dosiahnuť práve tento ich cieľ. Pomôžeme aj Vám!

NAŠE STRAVOVACIE PLÁNY PRE POHODLNÚ KONTROLU VÁHY

Naše patentované stravovacie plány Vám ľahko pomôžu znížiť váhu. Sú vytvorené na prírodnom základe, neobsahujú lieky a ponúkajú individuálne riešenie, ktoré prináša skutočné výsledky.

Používame základné princípy, ktoré existujú, ako pohodlne, zdravo a efektívne získať vysnívanú postavu a schudnúť prebytočné kilá

  • individuálny prístup, dlhodobé a pravidelné poradenstvo s osobným poradcom bez hladovania
  • bez počítania kalórii
  • zvýšenie vitality, výkonnosti a energie
  • koncepcia chudnutia vytvorená na základe vedeckých výskumov a klinických štúdii
  • udržanie dosiahnutých výsledkov bez následného "jojo-efekta"

Naša zásada je schudnúť raz a navždy za asistencie osobného výživového poradcu, ktorý Vám pomôže dosiahnuť úspech s našimi individuálne prispôsobenými stravovacími plánmi.

AKO ZAČAŤ A SCHUDNÚŤ?

Je však isté, že väčšina z nás sa cíti dosť zmätene, keď sa chceme orientovať v diétach a chudnutí. A niet divu – v televízii, časopisoch a jednoducho všetkých médiách sme doslova bombardovaní najnovšími metódami chudnutia, ktoré "zaručene fungujú". Reklamy nám väčšinou nahovárajú, že pri týchto metódach nemusíme robiť takmer nič, a že bez problémov získame lepšiu postavu za pár týždňov a podobne. Ako je teda možné, že stále priberáme a priberáme? Žeby snáď tieto ľahké metódy nefungovali?

Dôležitá správa je to, že väčšina diét je navrhnutá tak, aby človek trávil väčšinu času v kuchyni, je to finančne a časovo náročné, je potrebné stále si počítať kalórie a trápite sa tým, že nemôžete jesť to, čo máte radi, alebo je to jednoduché riešenie, kedy naopak nemusíte vôbec nič robiť, stačí len jesť nejaké zázračné pilulky.

Veríme, že nechcete žiť a chudnúť takým spôsobom, aby ste dosiahli svoju vysnívanú postavu, pretože týmto spôsobom to jednoducho dlhodobo nezvládnete. Vôľou schudnete určite nejaké to kilo, ale tiež to hneď naberiete späť a budete sa cítiť oveľa horšie, jednoducho zasa ďalší pokus, čo nevyšiel.

Určite je Vám to povedomé...

To, čo je veľmi dôležité, je celkovo dostať sa do "pohody", chudnúť zdravým spôsobom a hlavne si túto váhu bez problémov udržať dlhodobo.

Podľa našich skúsenosti vieme, že účinok by bol stresujúci a krátkodobý.

Radšej Vám pomôžeme schudnúť s radosťou a trvalo tak ako sa to podarilo mnohým našim klientom a váhu si v pohode udržať trvalo

Držíme sa hesla: žiadne drastické obmedzenia ani diéty nie sú riešenie!

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu začnete obmedzovať prísun živín, hoci iba jedinej, telo sa začne brániť a naopak má tendenciu si robiť väčšie zásoby. A tak, po krátkodobom úbytku váhy, začne zase naberať ešte rýchlejšie. Naviac, aby telo šetrilo energiu, spomalí metabolizmus a Vy pozorujete väčšiu únavu. Celková kondícia a zdravie sa ešte viac zhoršia.

Pokiaľ ste za posledných 5 –10 rokov nabrali 5, 10,... 20 kg, znamená to, že pokiaľ nič nezmeníte, za ďalších 5 –10 rokov budete mať 10, 20 ... 40 kg nadváhy a s tým pochopiteľne veľa zdravotných problémov plynúcich z nadváhy. 

Máme pre Vás riešenie: Váš osobný stravovací plán chudnutia a správnej výživy, ktorý predovšetkým Vaše telo vyživí a pomôže Vám dosiahnuť ideálnu váhu.

Vyplňte prosím nasledujúci dotazník, ktorý nám umožní prispôsobiť stravovací plán presne Vašim individuálnym potrebám.

Naša metóda funguje a garantujeme výsledky, budete mať optimálnu váhu a hlavne žiadne zbytočne vydané peniaze do drahých diét a špecialistov.

Žiadne riziko. Iba zdravo a prirodzene zhodené kilogramy raz a navždy. S nami zhodí každý!

Váš osobný poradca Vás bude diskrétne a nezáväzne kontaktovať, aby Vám poskytol všetky konkrétne informácie.

TIP: V rámci podpory pre Vás získavate aj prístup na online kurz – Školu správneho stravovania – kurz je zameraný na kľúčové témy, napr. ako sa orientovať v dostupných potravinách a ďalšie informácie z oblasti správneho stravovania. Takto budete „vyzbrojený“ informáciami, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Váš cieľ rýchlejšie a efektívnejšie.

Kontakt:
Lukáš Krajčí
email: lukhino999@obemail.com
telefon: 0917545559